1. خانه
  2. محصولات
  3. اتوبوس های انرژی نو
  4. اتوبوس انرژی نو 11-12 متری
  5. اتوبوس الکتریکی هیبرید 11 متری XMQ6119G

اتوبوس الکتریکی هیبرید 11 متری XMQ6119G

 اتوبوس الکتریکی هیبرید 11 متری XMQ6119G

اتوبوسهای الکتریکی هیبرید XMQ6119G به عنوان یکی از اجزای نمای شهری می تواند به زیباتر شدن آن کمک کند.

مدل XMQ6119G به عنوان یکی از نماینده های اتوبوس های شهری کینگ لانگ از زمان شروع ساخت آن در سال 2008 در بین مصرف کنندگان داخلی و خارجی محبوبیت کسب کرده است. همچنین این محصول به بیش از بیست کشور و منطقه جهان همچون ایران، تایلند و شیلی فروخته شده است. از سال 2008 تا سال 2016، بیش از 3000 دستگاه از این خودرو به بازارهای جهان صادر شده است که این سری را به نوعی رکورد فروش در اتوبوس های شهری در دنیا تبدیل می کند و نشانگر محبوبیت این اتوبوس در این بازارها است.

این سری اتوبوس ها با به ارث بردن DNA زیبایی و پایداری کینگ لانگ، تحت تغییرات اساسی ظاهری، سواری، رانندگی، ایمنی، نگهداری و قدرت قرار گرفته اند تا تجربه رانندگی خوبی ارائه کنند. تمام مدل ها چهار پلتفرم قدرت را پوشش می دهند و گزینه های انرژی متنوع تری دارند تا به نیازهای گوناگون مشتریان پاسخ بگویند.

اتوبوس الکتریکی هیبرید XMQ6119G با قالبی زیبا، بهبودهای جزئی زیادی در ظاهر داشته است که این خودرو را هم کاربردی و هم شیک کرده اند. امکاناتی نظیر جایگاه کامل راننده، رانندگی خودکار، فرمان چندمنظوره، پانل های تنظیمات، صفحه منحنی دکمه های کنترلی به علاوه شاسی پایدار و محکم، به این خودروها رانندگی راحت و ایمن می بخشد. این خودروها با فضای داخلی گسترده تر، جزئیات داخلی کاربر پسند و مواد اولیه سازگار با محیط زیست می توانند سفری آسوده برای مسافران ایجاد کنند. به علاوه، بهینه سازی جامع ساختارهای الکتریکی، دیواره جلویی، سوراخ های دسترسی داخلی و چیدمان وسایل الکتریکی امکان نگهداری آسان خودرو را داده و به مقدار زیادی در هزینه عملیاتی صرفه جویی ایجاد می کنند. همچنین، بدنه این خودروها از جنس فولاد مقاومت بالای 3H، سازه نوع قفسی و با عملیات الکتروفورز ساخته شده و به سیستم مدیریت انرژی نو ECO-Chip و برنامه کاربردی ایمنی فعال پلتفرم سرویس ابری هوشمند کینگ لانگ مجهز شده اند. توان تکنیکی کینگ لانگ تضمینی برای ایمنی مسافرت شما است. علاوه بر موتورهای سنتی دیزل و NG، سری جدید «City Light» می تواند موتور هیبرید اتصالی و الکتریکی خالص نیز داشته باشد.

قدرت خودروی الکتریکی خالص پایدارتر و با دوام تر است: سیستم منبع تغذیه دوگانه مستقل و طرح شارژ راحت به طور کامل کارآیی عملکرد را ارتقا می دهند. موتور پیشرفته آهنربای دائمی سنکرون و باتری با کیفیت مصرف سوخت صفر و تخلیه صفر را به معنای واقعی تحقق می بخشند. فضای راحت گسترده: طراحی چیدمان تعلیق کوچک عقبی در کنار فاصله زیاد بین دو چرخ فضای مورد استفاده را بهتر کرده و راحتی را بهبود داده اند. برای قطعاتی همچون محفظه پرفشار و کابین باتری از رنگ ضد حریق خوبی استفاده شده است که مقاومت خودرو در برابر آتش را افزایش می دهد. باتری خودروهای الکتریکی در کف قرار داده شده و سطح ضد آب بودن کابین باتری به IP67 می رسد که ایمنی رانندگی و همچنین فضای داخلی بزرگ را در بر دارد. این خودرو همچنین مجهز به اجزاء ولتاژ بالا با طراحی پیشرفته است که ایمنی خودرو و مسافران را تضمین می کند. در مقایسه با سیستم های سنتی، سیستم کنترل چهار در یک که به طور مستقل توسط کینگ لانگ توسعه داده شده است، دارای یکپارچکی بالا است که نرخ خطا را به طور موثری کاهش داده و کار تعمیر را آسان تر می کند. همچنین از مدل V شکل پیشرفته با استانداردهای بین المللی استفاده شده است که قابلیت اطمینان کنترلگر کل خودرو را از همان مرحله تحقیق و توسعه تضمین می کند.

ارتباط
تماس با ما
بخش بازاریابی

خط تلفن: +86-592-6370901

رایانامه: export@mail.king-long.com.cn


بخش خدمات

خط تلفن: +86-592-6370689

رایانامه: service@mail.king-long.com.cn

فارم استعلام