1. خانه
 2. KingLong بین المللی
KingLong بین المللی
  1. شبکه فروش

   کینگ لانگ در طول بیش از سه دهه نوآوری و کسب تجربه، بیش از 100,000 خودرو در سراسر دنیا به فروش رسانده و به بخش های مختلف تجاری همچون حمل و نقل مسافری، گردشگری و حمل و نقل گروهی خدمت رسانی کرده است. در سالهای اخیر، کینگ لانگ در بیش از 130 کشور جهان با فروش خودرو، بسته های CKD و پشتیبانی فنی فعالیت داشته است.

  1. گواهی ها

   2011
   اتوبوس های کینگ لانگ به عنوان اتوبوس های توصیه شده برای بازارهای خارجی 2011 و اتوبوس های توصیه شده به بازار چین برگزیده شدند.

  1. شبکه خدمات
   کینگ لانگ بیش از 600 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر جهان راه اندازی کرده است. هر کدام از این مراکز باید به تکنیسین های حرفه ای تعمیرات، تجهیزات تعمیر، خودروهای خدماتی و قطعات یدکی کافی با توجه به الزامات شرکت مجهز بوده و به صورت 24 ساعته پاسخگوی تلفن باشند. صاحبان اتوبوس ها در صورت بروز هر گونه خطا می توانند از خدمات سریع، حرفه ای و کارآمد تنها با گرفتن یک شماره تلفن بهره مند شوند. همچنین پیش از تغییر فصل یا تعطیلات عمومی مهم، کینگ لانگ تیم های خدماتی خود را برای ارائه خدمات ارزش افزوده همچون تعمیر تهویه، حذف عوامل احتمال آتش زا و خطرات امنیتی ارسال می کند تا اطمینان حاصل کند هر کدام از اتوبوس های کینگ لانگ در بهترین شرایط رانده می شوند.
  1. تاریخچه توسعه

   کینگ لانگ در مجموع 23000 ون به مصر صادر کرد. حجم فروش توزیع کننده انحصاری منطقه بالاترین سهم را در مصر دارد.