1. خانه
 2. محصولات
 3. خاص منظوره
 4. کامیون یخچال King Long

کامیون یخچال King Long

سرمایش تخصصی برای حفظ تازگی
کامیون یخچال King Long

انتقال سرمایشی واکسن، خون و داروها یک پشتیبانی لجستیک مهم در هر زمان می باشد. کامیون یخچال King Long از واحدهای سرمایشی غیر مستقل استفاده می کند که باعث سرمایش سریع را باعث می شود. قسمت یخچال از مواد FRP یک طرفه ساخته شده که موجب ایجاد فضای بزرگ داخلی شده و ظاهر زیبا و استحکام کامیون را تقویت می کند. یک سیستم انتقال 5 دنده باعث اطمینان از انتقال با راندمان بالا شده و برای انواع انتقال مناسب می باشد و لذا نیازهای بازارهای مختلف را برآورده می کند.

مشخصات
 • کامیون یخچال King Long

  پوشش کف از جنس صفحات آلومینیوم مستحکم و مقاوم به سایش بدون لغزش بوده که نیازهای حمل مکانیزه را می تواند برآورده کند.

 • کامیون یخچال King Long

  لامپ سقف در بخش پشتی کنترل مرکزی با یک سوییچ خاموش روشن طراحی شده است که موجب راحتی راننده می شود.

 • کامیون یخچال King Long

  سوراخهای تخلیه در بخش حمل طراحی شده اند تا آب جمع شده را خارج کند و محل حمل تمیز نگه داشته شود.

 • کامیون یخچال King Long

  بخش حمل از جنس FRP و مواد عایق پلی اورتان با دانسیته بالا با عملکرد دانسیته خوب و عایقی پایدار می باشد. کل کامیون دارای طراحی سبک وزن است. فضای حمل حدود 6m³ و فضای داخلی حدود 3166X1362X1335mm است.

 • کامیون یخچال King Long

  سیستم تهویه هوا و سرمایش کل کامیون از تکنولوژی دو کمپرسور و دو سوییچ کنترل استفاده می کند که می توانند مستقلا کنترل شوند تا از راندمان بالا و پایداری هر دو سیستم اطمینان حاصل شود که موجب صرفه جویی در هزینه های حمل می شود.

 • کامیون یخچال King Long

  تجهیزات آلارم در بخش حمل سرمایشی و در بخش پارتیشن مرکزی برای اطمینان پرسنل از ایمنی فراهم شده است که از قفل شدن ناشی از بی توجهی جلوگیری شود.

 • کامیون یخچال King Long

  کامیون سرمایش دارای طراحی دو درب است. بخش سرمایش دارای یک درب به عنوان ساختار استاندارد و نوارهای اتصال آب بندی ترکیبی برای ایجاد حفاظت چند لایه می باشد که موجب اطمینان از عملکرد آب بندی خوب می گردد.

 • کامیون یخچال King Long

  واحدهای سرمایش داخلی با کیفیت که دارای ظرفیت سرمایش با راندمان بالا و قوی هستند به عنوان بخش استاندارد کامیون سرمایش استفاده می شود. به علاوه واحدهای سرمایش وارداتی به عنوان انتخاب جایگزین برای برآورده کردن نیاز های مختلف مشتریان موجود هستند. دما می تواند در گستره -20°C-12°C تنظیم شود که بسیار انعطاف پذیر و کاربردی است.

 • کامیون یخچال King Long

  تهویه سرمایشی دارای یک پنل کنترل است بنابراین راننده می تواند دما را در بخش سرمایش برای اطمینان از تحویل تجهیزات در شرایط مطلوب و تازه تنظیم نماید.

 • با استفاده از تکنولوژی یخ زدن و سرمایش، کامیون سرمایش King Long می تواند برای حمل روزانه خون، داروها، واکسن ها و دیگر تجهیزات پزشکی برای اطمینان از کیفیت محصول استفاده شود.

ارتباط
تماس با ما
بخش بازاریابی

خط تلفن: +86-592-6370901


بخش خدمات

خط تلفن: +86-592-6370689

فارم استعلام