1. خانه
 2. درباره King Long
درباره King Long
  1. درباره کینگ لانگ

   شرکت صنایع خودروسازی کینگ لانگ یونایتد شیامن (با مسئولیت محدود) در سال 1998 افتتاح شد. این شرکت روی تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات اتوبوس های اندازه بزرگ و متوسط و ون متمرکز است. این فعالیت ها در سه مرکز مجزا شامل مرکز اتوبوس های بزرگ و متوسط شیامن، مرکز تولید ون شیامن و مرکز اتوبوس شهری شیائوشنگ انجام می پذیرد. کینگ لانگ در مجموع مساحتی در حدود 800000 متر مربع را در بر گرفته، و ظرفیت سالانه تولید بالغ بر 20000 دستگاه اتوبوس بزرگ و متوسط و 30000 دستگاه ون را دارد.

  1. تولید
   کینگ لانگ به طور پیوسته در زمینه تحقیق و توسعه فن آوری، نوآوری فنی در انرژی های نو، فرآیندهای تولید، مدیریت کیفیت و رشد استعدادها تلاش کرده و موسسه تحقیقات مهندسی کینگ لانگ با تایید دولتی و مرکز تست فن آوری اتوبوس های انرژی نو را راه اندازی کرده است. نتایج متعددی از تحقیق و توسعه مستقل همچون پلتفرم سرویس ابری هوشمند کینگ لانگ، سیستم های Smart Go و ECO-Chip حرکت هایی چشمگیر برای ارائه خدمات بهتر به شما هستند.
  1. نوآوری

   کینگ لانگ با پیروی از روند «اینترنت پلاس» روی ترکیب سرویس های IT و صنعتی سازی متمرکز شده است. این شرکت به شدت در زمینه های انرژی نو، تله ماتیک، و اینترنت موبایل تلاش می کند. شرکت کینگ لانگ با تکیه بر شالوده صنعتی و مزیت نام تجاری خود در حیطه خودروهای تجاری بهبود کارآیی انرژی را پیش برده و روی اتومبیل های انرژی نو کار می کند.

  1. مسئولیت اجتماعی

   کینگ لانگ برای 16 سال متوالی به عنوان خودروی ارائه دهنده خدمات به جلسات NPC & CPPCC انتخاب شده است. همچنین، این شرکت در خدمت بسیاری از کنفرانس های بین المللی یا رویدادهای بزرگ شامل یونیورسیاد، کنفرانس همکاری های آسیا پاسیفیک، کنگره کارآفرینان چینی دنیا، CIFIT، المپیک پکن، بازیهای آسیایی گوانگجو، نمایشگاه جهانی شانگهای، کنفرانس وزرای اقیانوسیه APEC و ماراتن بین المللی شیامن بوده است. هر یک از این رویدادها به عنوانی صحنه ای برای قدرت و افتخار اتوبوس های چینی است.

  1. افتخارات
   2021 500 برند چین با بیشترین ارزش در سال
   2021 500 برند چین با بیشترین ارزش