1. خانه
 2. محصولات
 3. خاص منظوره
 4. اتوبوس سلامت جامع

اتوبوس سلامت جامع

اتوبوس سلامت جامع

اتوبوس سلامت جامع مجهز به یک سیستم اسپری اتوماتیک کابین دار است. این اسپری اتوماتیک می تواند در کلیه جهات با استفاده از اسپرینکلرهای ثابت ایجاد شود.
کابین می تواند پس از 45 ثانیه اسپری اتوماتیک و 3 دقیقه فشرده سازی هوا و 5 دقیقه تهویه تمیز شود و نرخ استرلیزه نهایی می تواند بیش از 99 درصد باشد.
(نکته: نتایج تست بالا می تواند با مواد ضد عفونی پیشنهادی King Long حاصل شود.)

مشخصات
 • اتوبوس سلامت جامع

  دستگاه ضد عفونی UV کاتالیستی نصب شده در خودرو می تواند ذرات مخرب هوا را به سرعت از بین ببرد و هوا را در 8 دقیقه تعویض کند که موجب می شود ماکزیمم نرخ استرلیزه به 93.6 درصد پس از 60 دقیقه برسد.

 • اتوبوس سلامت جامع

  سیستم تصفیه هوا روی سقف شامل لایه های پارچه ای مصنوعی، لایه کربن فعال و لایه فیلتر HEPA راندمان بالا می باشد که راندمان بالای فیلتراسیون هوا برای ایجاد هوای تازه و تمیز ارائه می دهد.

 • اتوبوس سلامت جامع

  هوای تمیز و تازه داخل اتوبوس بوسیله یک سیستم تهویه هوا جریان موازی بالایی و سیستم سیرکولاسیون هوا بیرونی ایجاد می شود. این سیستم سیرکولاسیون خارجی برای انتقال هوای تازه بیرون و خروج هوای حبس شده داخل اتوبوس بکار می رود. هوای برگشتی در سیستم تهویه مجهز به دستگاه تصفیه هوا است که می تواند PM2.5، گاز فرمالدهید و ... را جدا کند.

 • اتوبوس سلامت جامع

  لامپهای ضد عفونی جیوه ای کم فشار کاتد گرم که غیر سمی برای بدن است و موجب خوردگی و آسیب به وسایل داخل اتوبوس نمی شود، به صورت لامپهای سقفی داخلی نصب می شوند و می توانند در حین رانندگی در صورت نیاز روشن شوند. با روشن کردن لامپهای ضد عفونی کننده ماوراء بنفش به مدت 45 دقیقه، ماکزیمم نرخ استرلیزه در خودرو می تواند به 70 درصد برسد.

 • اتوبوس سلامت جامع

  مواد آنتی باکتریال نانو بر روی سطوح پارچه ای صندلی ها، دستگیره خودرو و پرده ها پوشش داده شده اند تا از چسبیدن باکتری جلوگیری شود. ماکزیمم نرخ بازداری می تواند تا 99.99 درصد تا 18 ساعت برسد.

 • اتوبوس سلامت جامع

  سنسور دما تصویر حرارتی هوشمند می تواند اندازه گیری دما را به سرعت و دقت برای رانندگان و بیماران انجام دهد. هر اطلاعات دمای غیر نرمال بلافاصله به پلاتفرم اینترنتی خودرو King Long منتقل می گردد.

ارتباط
تماس با ما
بخش بازاریابی

خط تلفن: +86-592-6370901


بخش خدمات

خط تلفن: +86-592-6370689

فارم استعلام