1. خانه
 2. محصولات
 3. خاص منظوره
 4. ایستگاه هوشمند King Long

ایستگاه هوشمند King Long

خط اول دفاع

ایستگاه هوشمند King Long یک پلتفرم مدیریت مفهومی برای ایمنی ورود و خروج است که شامل ناحیه بررسی هوشمند و ناحیه اسپری اتوماتیک است. این ایستگاه می تواند خدمات یک-توقفه شامل اندازه گیری دما، تشخیص پوشش ماسک، بررسی ورود هوشمند، اسپری و تمیزکاری را ایجاد کند. کل فرآیند بصورت هوشمند و بدون تماس می باشد.

این ایستگاه برای نواحی عمومی و پرجمعیت مانند آژانسهای دولتی، بیمارستانها، مدرسه ها، سوپرمارکتها، تجمع ها، ساختمانهای اداری، ایستگاههای قطار پر سرعت، فرودگاهها و کارخانجات مناسب است.

مشخصات
 • اندازه گیری دما بصورت تماسی نیست و نتایج در چند ثانیه نمایش داده می شوند.

  اندازه گیری دما بصورت تماسی نیست و نتایج در چند ثانیه نمایش داده می شوند.
  ایستگاه هوشمند King Long مجهز به یک سنسور اپتیکی صنعتی دقیق است که بوسیله منبع تشعشع سیاه کالیبره شده است. این ایستگاه اطلاعات را در فاصله 30 تا 50 سانتیمتر دریافت کرده و اندازه گیری دما را در 0.3 ثانیه انجام می دهد. تولرانس آن بیش از 0.3°C نمی باشد. در عین حال، می تواند پوشش ماسک را نمایش داده و اخطار صوتی در صورت عدم نرمال بودن شرایط بدهد و بطور اتوماتیک عکسبرداری کند و به پلتفرم خدمات ارسال نماید.

 • اسپری اتوماتیک

  اسپری اتوماتیک
  وقتی اندازه گیری دما در ناحیه تشخیص هوشمند انجام شد، تمیز کننده القایی می تواند برای تمیز کردن دستها بطور همزمان استفاده شود. اسپری کننده سه بعدی می تواند بطور اتوماتیک بر روی کاربران پس از ورود به ناحیه اتمیزاسیون 360° اسپری کند. ضد عفونی می تواند بر حسب نیاز برای تمیز کردن بدن افراد در کلیه جهات اضافه شود. ناحیه اتمیزاسیون دارای پرده هوا است تا از نشتی اسپری جلوگیری نماید.

 • دسترسی آسان به سیستم ورود هوشمند

  دسترسی آسان به سیستم ورود هوشمند
  عملکرد ورود هوشمند می تواند در ایستگاه هوشمند King Long بکار رود و اطلاعات ورود و اطلاعات تشخیص می تواند به پلتفرم مدیریت بلافاصله ارسال گردد تا یک گزارش آماری ایجاد شود. همچنین بصورت آفلاین عکس پرسنل را با طرفیت 100.000 عکس پشتیبانی می کند تا از ورود حجم بالای پرسنل به صورت ایمن اطمینان حاصل شود.

 • نصب آسان، راحت و ایمن

  نصب آسان، راحت و ایمن
  ایستگاه هوشمند King Long از طراحی مدولار بهره می برد و برای انتقال و مونتاژ راحت است. این ایستگاه مجهز به چرخهای مرکزی ثابت برای حرکت آسان، یک سطح شیبدار تاشو برای دسترسی آسان به ویلچرها، منبع توان 220V/100V AC، روشنایی LED، سازگاری زیاد با شرایط کاری مختلف، یک سیستم جلوگیری از نشتی و یک سیستم جلوگیری از رعد و برق برای اطمینان از ایمنی پرسنل می باشد.

ارتباط
تماس با ما
بخش بازاریابی

خط تلفن: +86-592-6370901


بخش خدمات

خط تلفن: +86-592-6370689

فارم استعلام