تولید

کینگ لانگ به طور پیوسته در تحقیق و توسعه فن آوری، نوآوری در زمینه انرژی نو، فرآیند تولید، مدیریت کیفیت و رشد استعدادها تلاش کرده است و موسسه تحقیقات مهندسی با تایید دولتی و مرکز تست فن آوری اتوبوس انرژی نو را تاسیس کرده است. نتایج متعددی از تحقیق و توسعه مستقل همچون پلتفرم سرویس ابری کینگ لانگ، سیستم های Smart Go و ECO-Chip منجر به محصولاتی بی نظیر برای شما خواهد شد.

  1. موسسه تحقیقات فن آوری مهندسی اتوبوس
   موسسه تحقیقات مهندسی کینگ لانگ به عنوان اصلی ترین مرکز استعدادها در هایشی (ساحل غربی تنگه تایوان) شناخته می شود که یک موسسه تحقیقات فن آوری مورد تایید دولت، مرکز آزمون ملی و مرکز تحقیقات پسادکترا را در بر می گیرد.
  1. نوآوری فنی در انرژی های نو
   مرکزتحقیقات فن آوری خودروهای انرژی نو کینگ لانگ با هدف ارتقا استانداردهای خودروهای مسافری به تحقیق و توسعه سیستم کنترل الکتریکی V می پردازد که مطابق با استانداردهای بین المللی است. این مرکز همچنین تحقیق و توسعه مستقل را در پنج هسته فن آوری اتوبوس انرژی نو شامل سیستم موتور، سیستم باتری قدرت، سیستم محرکه موتور الکتریکی، سیستم لوازم جانبی الکتریکی و سیستم کنترل کامل خودرو انجام می دهد. در سال 2014، نتیجه نوآوری های کینگ لانگ در انرژی نو منجر به اتوبوس هیبرید الکتریکی ISG شد که در حوزه کاربری اتوبوس های حمل و نقل کنونی قابلیت رقابت دارد.
  1. فرآیندهای پیشرفته تولید اتوبوس

   کینگ لانگ پس از حدود 30 سال نوآوری و کسب تجربه مداوم، «روش تولید کینگ لانگ» را در صنعت به وجود آورده و با شعار «فن آوری برتر، ساخت متعهدانه، و کیفیت عالی» معروف است. طراحی اتوبوس کینگ لانگ برنده جایزه ثبت اختراع چین شده است که توسط سازمان حقوق مالکیت معنوی سازمان ملل به رسمیت شناخته می شود.

  1. کنترل کیفیت سخت گیرانه

   کینگ لانگ امکانات و تجهیزات پیشرفته ای همچون مسیر تست ویژه، خط بازرسی خودرو و لابراتوار فیزیکی شیمیایی در اختیار دارد. کینگ لانگ به طور پیوسته TQM (کنترل کیفیت جامع) را پیاده می کند و فلسفه اش این است که «مدیریت کیفیت در مرکز همه کارها، مشارکت کامل کارکنان پایه همه کارها، و رضایت مشتری اولین هدف».

  1. جذب استعدادهای برتر

   کینگ لانگ پس از نزدیک به سه دهه توسعه و کسب تجربه، استعدادهای ارشد بسیاری را در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات و غیره گرد هم آورده است. کینگ لانگ با فلسفه نیروی انسانی «احترام، پرورش و خدمت به مردم» سیستم آموزش و کارآموزی بسیار خوبی ایجاد کرده است. این شرکت بر اساس ساختار سازمانی کارکنان و راهبرد کارکرد شرکتی، برنامه های سالانه کارآموزی برای کارکنان خود تدارک می بیند.