1. خانه
  2. محصولات
  3. اتوبوس های انرژی نو
  4. اتوبوس انرژی نو 12-13 متری
  5. اتوبوس الکتریکی هیبرید 12 متری XMQ6120C

اتوبوس الکتریکی هیبرید 12 متری XMQ6120C

 اتوبوس الکتریکی هیبرید 12 متری XMQ6120C

با روند توسعه شهری شدن، چرخش پرسنل و منابع بین شهرها بیشتر و بیشتر رایج می شود. برای ارائه خدمات بهتر به بازار جابجایی بین شهری کارکنان، بخش خودروهای مسافری کینگ لانگ از اتوبوس بین شهری هیبرید XMQ6120C رونمایی کرده است. این مدل با دو طول (10 متر و 11 متر) می تواند پاسخگوی نیازهای کاربردی واقعی در جابجایی بین شهری باشد. در عین حال، اتوبوس الکتریکی اتصالی هیبرید از مزیت توان سنتی و الکتریسیته به طور همزمان استفاده می کند. این باعث می شود که این خودرو برای کار در شرایط مختلف جاده ای انعطاف پذیر بوده و عرصه جدیدی در جابجایی بین شهری ایجاد کند.

اتوبوس های الکتریکی کینگ لانگ با طول بین 7-12 متر برای تقاضای مسافرت سبز ارائه شده و راه حل های متناسب با نیازهای بخش های مختلف بازار فراهم می کند. اتوبوس الکتریکی کینگ لانگ با سیستم مدیریت انرژی نو ECO-Chip از سفر راحت تعریفی دوباره ارائه می دهد و تجربه ای متفاوت برای عموم از لحاظ ایمنی، قابلیت اطمینان و هوشمندی در بر دارد. این خودرو تلاش می کند سفری خوب در عین سازگاری کامل با نظم طبیعت ارائه دهد.

کینگ لانگ سرمایه گذاری وسیعی در ساخت اولین مرکز تست درجه یک خودروی مسافری انرژی نو در چین نموده و تحقیق و توسعه در زمینه سیستم کنترل الکتریکی V را با استانداردهای بین المللی همراستا کرده است. این کار در با تحقیق و توسعه مستقل در پنج هسته فنی خودروهای انرژی نو همچون سیستم موتور، سیستم قدرت باتری، سیستم محرکه موتور، سیستم لوازم جانبی برقی و سیتسم کنترل خودرو انجام می شود. سیستم مدیریت انرژی نو ECO-Chip سیستم ارزش 5D را برقرار کرده است که مدیریت انرژی نو خودروی مسافری را راحت تر، هوشمندتر و کارآتر می سازد.

اتوبوس الکتریکی هیبرید XMQ6120C با فضای راننده طراحی شده به صورت ارگونومیک و چیدمان منطقی دکمه ها راحتی بیشتری برای راننده ها در کاربری و کنترل فراهم می کند. صندلی راننده با بالش گذاری خوبی ساخته شده است که می تواند به صورت موثری خستگی راننده را برطرف کند و برای او تجربه رانندگی راحتی داشته باشد. این خودرو محافظت ایمنی همه جانبه ای فراهم می کند که شما را از نگرانی در طول سفر رها می کند. سازه بدنه که به صورت حرفه ای طراحی شده باعث شده مقاومت بدنه ارتقا زیادی یابد. الکتروفورز کاتد کامل خودرو طول عمر بدنه را تا حد زیادی بهبود داده است. در عین حال، سیستم مدیریت توان، سیستم کنترل اتوبوس و سیستم کامپیوتر داخلی برای این خودرو در نظر گرفته شده اند که سفر شما را با فن آوری های جدید ایمن می کنند.

مشخصات فنی اتوبوس های الکتریکی هیبرید 12 متری
مدل XMQ6120G
طول (میلی متر) 12000
عرض (میلی متر) 2550
ارتفاع (میلی متر) 3400
نوع سوخت بنزین و الکتریسیته
موتور YC6J245-52
حجم موتور (لیتر) 6.494
نوع موتور PMSM
توان نامی / توان حداکثر 80/135
ارتباط
تماس با ما
بخش بازاریابی

خط تلفن: +86-592-6370901


بخش خدمات

خط تلفن: +86-592-6370689

فارم استعلام